Házenkářky Mostu prohrály v základní skupině Ligy mistryň i pošesté

Házenkářky Mostu prohrály v základní skupině Ligy mistryň i pošesté. Dnes Černí andělé doma nestačili na Ferencváros Budapešť, kterému podlehli 27:46.

Zleva Beatrice Edwige z Ferencvárose Budapešť, Katarina Kostelná z Baníku Most a Zsuzsanna Tomori z Ferencvárose Budapešť.

O výsledku rozhodl už první poločas, který Mostu opět vůbec nevyšel. Ferencváros si rychle vypracoval několikabrankový náskok a severočeský celek nakonec úvodní část prohrál 11:26.

Po přestávce Most sice s favorizovaným maďarským soupeřem srovnal krok, ale další debakl v Lize mistrů odvrátit nedokázal. Druhou půli české mistryně ztratily poměrem 16:20.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený DHK Baník Most (@most_handball)

Nejlepší domácí střelkyní byla s šesti zásahy Lucie Cholevová, pět branek přidala Lucia Mikulčík. Ferencváros k třetímu vítězství ve skupině dovedla jedenácti góly Katrin Klujberová.

Most je po šesté porážce se skóre 152:246 v osmičlenné tabulce stále bez bodu na chvostu. Poslední skončily Severočešky i před třemi lety při první účasti v Lize mistrů, kdy ve čtyřčlenné skupině měly bilanci jedné výhry, jedné remízy a čtyř porážek.