Karvinští házenkáři nezaváhali ani v pátém kole extraligy

Karvinští obhájci titulu nezaváhali ani v 5. kole házenkářské extraligy a po vítězství 34:25 nad hosty z Jičína vystřídali v čele tabulky Plzeň. Baník už v prvním poločase nastřílel 22 gólů a po hladké výhře má před rovněž stoprocentními Západočechy dvoubodový náskok. Čeští vicemistři mají ale k dobru zápas s Duklou Praha, který dnes nemohli odehrát kvůli koronavirové nákaze v týmu soupeře.

Ilustrační foto.

Na odpočívající Talent tým se bodově dotáhly Lovosice, které po úvodní porážce právě od Plzně vyhrály počtvrté za sebou. Sousedy v tabulce ze Zubří porazili po obratu 30:28. Domácí prohrávali v poločase o čtyři góly a do vedení se poprvé v zápase dostali až v poslední desetiminutovce. Rozhodující krok pak "Lovci" udělali třemi brankami za sebou od stavu 26:26.