Volejbalistky Liberce si upevnily vedení v extralize, druhá Ostrava prohrála

Volejbalistky Liberce deklasovaly v dohrávce 16. kola Šternberk 3:0 a před víkendovým 18. kolem, které uzavře pro letošek extraligu a zároveň završí druhou třetinu základní části, si upevnily vedení v tabulce. Druhá Ostrava totiž v dohrávaném duelu 9. kola podlehla rovněž bez zisku setu brněnským Šelmám.

Veronika Dostálová z Liberce.

Dukla doma potvrdila roli favorita a nad Šternberkem zvítězila suverénně 25:10, 25:11 a 25:10. Před Ostravou vede po 17 odehraných zápasech o pět bodů.

Šelmy si vítězstvím nad Ostravankami spravily chuť po vyřazení v Challenge Cupu. Vyrovnaný úvodní set získaly v poměru 26:24, v dalších sadách zvítězily 25:16 a 25:22.