Hlavní obsah

Buggyra testovala v Nogaru na dvou různých površích

6. 5. 2021 20:08

První pracovní dny měsíce května se pro trio Aliyyah Kolocová, Adam Lacko a Téo Calvet nesly ve znamení testování na domácí základně ve francouzském Nogaru. Start sezony se pomalu blíží.

Foto: Buggyra media

Adam Lacko během testování v Nogaru.Foto: Buggyra media

Článek

Zatímco počasí první den bylo možno charakterizovat slovy střídavě oblačno, druhý se testovalo celý den na suchu. „Řekl bych, že počasí vyšlo takřka ideálně. Čím více toho mladí najezdí na mokru, tím lépe, navíc během jednoho dne testovali na dvou různých površích," potvrdil Adam Lacko, který se kromě svého vozu Buggyra DV50 svezl ve speciálech obou hvězd Buggyra Academy.

„Trochu jsem Aliyyah i Téovi pomohl s nastavením, nejdříve se na mě dívali lehce podezíravě, ale pak zajeli lepší časy a uznali, že to bylo ku prospěchu věci."

Buggyra testovala před sezonou v Mostě

Buggyra

Favorit blížícího se šampionátu zaměřil svojí pozornost především na testování závodní bio nafty Total. „Měli jsme trochu obavy z vyšších teplot, ale i v úterý jelo auto rychle, nekouřilo, pohoda. Prakticky se potvrdilo, na co jsme přišli v Mostě, bio nafta s největší pravděpodobností neomezí kvalitu závodění. Zafungovala i zlepšení motoru, na kterých jsme dělali po Mostě," konstatoval Adam.

Zatímco pro Lacka začne sezona 12. června závodem na Hungaroringu, Aliyyah Kolocová a Téo Calvet se premiérově představí o týden dříve v úvodním podniku francouzského truckového šampionátu na okruhu Charade, následuje závod v Nogaru.

„Mám za sebou Eset Cup na Hungaroringu, do té doby bych měla ještě závodit, takže čas rychleji uběhne," potvrdila Aliyyah, přičemž stejný názor sdílí rovněž Téo. „Pauza je hodně dlouhá, naštěstí se věci ve Francii začínají vracet do normálu. Věřím, že je před námi plnohodnotná sezona."

Reklama

 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?