Salač zajel v trénincích Moto2 na Velkou cenu Španělska jedenáctý čas

Jedenácté místo obsadil motocyklista Filip Salač v trénincích na Velkou cenu Španělska. Jednadvacetiletý český jezdec, jemuž patří po třech závodech Moto2 v seriálu mistrovství světa čtvrté místo, ztratil na nejrychlejšího Brita Sama Lowese 943 tisícin sekundy.

Český motocyklista Filip Salač. Archivní foto

Salač v této sezoně obsadil v závodech čtvrté, sedmé a naposledy páté místo v Austinu, přestože v USA bojoval těsně před startem s krvácením z nosu. Dnes na okruhu v Jerezu v prvním rychlejším tréninku dojel jedenáctý, ve druhém pak třináctý. Lídr třídy Moto2 Ital Tony Arbolino v kombinaci časů skončil hned před Salačem desátý.