Olympionici Paulovi vyhráli Prague Trophy smíšených dvojic v curlingu

Manželé Zuzana a Tomáš Paulovi ovládli turnaj Prague Trophy smíšených dvojic v curlingu. Ve finále soutěže Světového okruhu v hale na pražských Roztylech porazil šestý pár z olympijských her v Pekingu anglické sourozence Annu a Bena Fowlerovy 8:5. Za prvenství v prvním ročníku akce obdrželi Paulovi prémii 1450 eur (35 tisíc korun).

Závěr turnaje Prague Trophy Světového okruhu v curlingu. Zuzana Paulová a Tomáš Paul z České republiky.

Do bojů o medaile se dostali i čerství mistři republiky Julie Zelingrová a Vít Chabičovský. V zápase o třetí místo nestačili na dánskou dvojici Jasmin Landerová, Henrik Holtermann, které podlehli 6:7.

Čtvrtfinále bylo konečnou pro stříbrné olympijské medailisty z Pchjongčchangu Jenny Perretovou a Martina Riose, kteří prohráli s Fowlerovými. Další Švýcaři Daniela Ruppová, Kevin Wunderlin, kteří jsou v čele žebříčku mixů, nepostoupili ze skupiny.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.