Skeetaři Nýdrle a Kučerová získali na SP v Rabatu bronz v mixu

Skeetaři Tomáš Nýdrle a Martina Kučerová získali na Světovém poháru ve sportovní střelbě z brokových zbraní v Rabatu bronz v soutěži smíšených dvojic. V duelu o třetí místo porazili britský pár Ben Llewellin, Emily Jane Hibbsová 42:39 a postarali se o třetí medaili české výpravy v Maroku.

Tomáš Nýdrle

Nýdrle s Kučerovou obsadili v kvalifikaci čtvrté místo a do boje o cenný kov postoupili až po rozstřelu s italskou dvojicí Tammaro Cassandro, Martina Maruzzová. V soutěži se představili ještě Jakub Tomeček s Barborou Šumovou, kteří obsadili 12. místo.

První českou medaili v Rabatu vybojoval David Kostelecký, který získal stříbro v trapu. V neděli přidal bronz Daniel Korčák ve skeetu.