Audiokomentář: Ostrava–Sparta 0:1Baník padl, Spartě stačila jediná střela

Nic nebylo Baníku platné, že daleko lépe vstoupil do zápasu a držel fotbalisty Sparty pod tlakem na jejich polovině. Hostům k výhře 1:0 v utkání 15. ligového kola v Ostravě jediná střela mezi tyče, kterou ve 48. minutě vyslal hlavou po rohu Filip Panák.

Audiokomentář: Ostrava - SpartaVideo: Sport.cz

Zápas sledoval vyprodaný stadion, v hledišti bylo více než 15 tisíc diváků. Letenští v nejvyšší soutěži s Ostravou počtrnácté za sebou bodovali a pro jejich dánského trenéra Briana Priskeho byl 50. zápas v české lize vítězný. Naopak kouči domácích Pavlu Hapalovi nevyšel souboj s klubem, kde v minulosti působil jako hráč i trenér.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Filip Lejček, glosujícím redaktorem byl Jiří Lizec, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.