Audiokomentář: Slavia–Sparta 1:1Derby plné emocí nemělo vítěze

Mimořádně vyhrocený šlágr podzimu Slavia–Sparta skončil remízou 1:1 a oba celky zůstávají i po 9. kole fotbalové Fortuna ligy bez porážky. Domácí poslal ve vyprodaném Edenu v 58. minutě do vedení Václav Jurečka gólem z penalty, v 11. minutě nastavení obhájce titulu srovnal poté, co se také z pokutového kopu prosadil střídající Lukáš Haraslín.

Audiokomentář: Slavia-SpartaVideo: Sport.cz

Pražské derby nabídlo pramálo fotbalu, zato přemíru soubojů, emocí, potyček. Uděleno bylo 11 žlutých karet, vyloučeni po rvačce byli oba kapitáni, slávistický Bořil a sparťanský Krejčí. Červené karty viděli i dva členové realizačních týmů.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Václav Jindřich, glosujícím redaktorem byl Martin Mls, moderátorem přestávkového a závěrečného programu Petr Blejštil.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.