Audiokomentář: Bohemians–Plzeň 0:2Dva rychlé údery Viktorie rozhodly, snaha Klokanů byla marná

Stačilo pouhých dvanáct minut hry a o výsledku ve vršovickém Ďolíčku bylo rozhodnuto. Fotbalisté Plzně o zisku tří bodů v utkání 21. ligového kola rozhodli v 5. a ve 12. minutě, kdy se trefili Tomáš Chorý a Pavel Šulc.

Záznam audiokomentáře: Bohemians - PlzeňVideo: Sport.cz

Ve zbytku zápasu byla k vidění snaha Bohemians, která však byla jen platonická, téměř bez šancí a Pražané jen potvrdili, že mají nejhorší útok soutěže. Viktoria porazila Klokany podruhé za sebou a u Botiče bodovala v posledních šesti zápasech.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Václav Jindřich, glosujícím redaktorem byl Robert Neumann, moderátorem přestávkového a závěrečného programu Petr Blejštil.