Audiokomentář: Sparta–Ostrava 2:1Frydrychova paráda Baníku nestačila, dvěma trefami rozhodl Birmančevič

Fotbalisté Sparty zdolali ve 3. kole ligové nadstavby ve skupině o titul Ostravu 2:1 a čekali, jak si o den později povede Slavia. Červenobílí však doma porazili Plzeň (2:0) a mistrovská korunovace tak zatím byla odložena. Letenští dál mají v čele tabulky náskok čtyř bodů před rivalem z Edenu.

Audiokomentář: Sparta - OstravaVideo: Sport.cz

Sparťané vedli zásluhou Veljka Birmančeviče, po pauze srovnal nádherně nůžkami přesně k tyči střídající Michal Frydrych. Hosty však v 58. minutě oslabil vyloučením Patrick Kpozo a vzápětí Birmačevič svým druhým gólem v utkání zařídil svému týmu plný bodový zisk.

Letenští prohráli jediný z posledních dvaceti ligových zápasů a devět kol po sobě bodovali, z toho posedmé zvítězili. Baník utrpěl porážku i ve třetím utkání nadstavby.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Michal Sobotka, glosujícím redaktorem byl Michal Nussbauer, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.

EURO 2024 v Německu

Mistrovství Evropy ve fotbale se odehraje v deseti německých městech od 14. června do 14. července 2024. Chybět nebude ani český národní tým pod vedením nového trenéra Ivana Haška, v základní skupině F se Češi střetnou s Portugalskem, Tureckem a Gruzií.