Audiokomentář: Hradec Králové–Plzeň 1:1Koubek zase na Votroky nevyzrál

Plzeňskému trenérovi Miroslavu Koubkovi nevyšel ani druhý souboj s bývalým týmem, který ještě v minulé sezoně vedl. Na konci července Viktoria na vlastním hřišti s Hradcem Králové hrála 1:1, stejná remíza se zrodila i tentokrát na půdě Votroků.

Audiokomentář: Hradec Králové - PlzeňVideo: Sport.cz

Domácí poslal do vedení v 11. minutě Michal Leibl, v 73. minutě krásnou střelou šajtlí vyrovnal Cadu a favoritovi zajistil alespoň bod. Západočeši v nejvyšší soutěži neporazili Hradec potřetí za sebou.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Michal Sobotka, glosujícím redaktorem byl Michal Nussbauer, moderátorem přestávkového a závěrečného programu Václav Jindřich.