Chelsea se z útlumu pokusí vyrazit v duelu s Boltonem

Prosinec fotbalistům Chelsea hrubě nevyšel. Z vedoucí pozice Premier League je sesadil Manchester United, naposledy navíc tým „Blues“ nezvládl prestižní derby na Arsenalu. Ve středu hraje s Boltonem, který se překvapivě drží v popředí tabulky. A pokud Londýňany porazí, dokonce je v hodnocení přeskočí!

Zklamaný brankář Chelsea Petr Čech

Chelsea v pondělní dohrávce na Emirates Stadium prohrála s domácími Kanonýry 1:3 a v tabulce byla na čtvrtém místě. Jediný gól Chelsea vstřelil hlavou Ivanovič.

Bolton může být spokojený, po víkendu se usadil na šestém místě tabulky, těsně za pohárovými příčkami. V neděli Wanderers porazili 2:0 West Bromwich, skóre otevřel ve 40. minutě Taylor a čtyři minuty před koncem upravil na konečný výsledek Elmander. Ten je s devíti góly nejlepším ligovým střelcem Boltonu.

Na vítězství Chelsea si můžete vsadit v kursu 1,3, na výhru Boltonu vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 10,07. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,8.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!