Na Švýcary Sparta nestačila, teď ji čeká favorizovaný Petrohrad

Dvakrát hokejisté Sparty ve svém úvodním vystoupení na Spengler Cupu vedli, přesto podlehli Servette Ženeva 3:4. ve druhém duelu skupiny se Pražané utkají se silným ruským Petrohradem.

Brankář Sparty Tomáš Pöpperle kryje puk před Trachslerem z Ženevy

Sparta v pondělí vedla po gólu Kůrky, skóre otočili Randegger a Fritsche. Ještě do druhé přestávky vyrovnal Treille a ve 42. minutě poslal Spartu opět do vedení Du Bois. Švýcaři otočili na končených 4:3 Hennessym a Savarym.

Petrohrad je jedním z nejbohatších evropských klubů, brankářskou jedničkou je český reprezentant Jakub Štěpánek. Trenérem je Václav Sýkora, asistentem Jan Votruba. V prvním zápas Petrohrad porazil Ženevu 3:1, řádila první formace. Dva góly vstřelil Jašin, jednou se prosadil Thoresen. Na všechny tři branky přihrával Sušinský.

Na zápas Sparty proti Petrohradu si můžete vsadit u Tipsportu.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!