Söderlinga ve čtvrtfinále v Pekingu čeká Ferrer

Zatím dost práce má na podniku v Pekingu Robin Söderling. Turnajová trojka ze Švédska musela oba dosavadní zápasy vybojovat ve třech setech. Ve čtvrtfinále Söderling změří síly se Španělem Davidem Ferrerem, který je osmým nasazeným.

Robin Söderling

Rodák z Tibro Söderling letos vyhrál podnik v Rotterdamu, v semifinále skončil v Barceloně, na Roland Garros a v Bastadu. Po čtvrtfinále na US Open vyhrál obě své dvouhry v Davis Cupu proti Itálii, naposledy v Kuala Lumpuru skončil ve čtvrtfinále.

Osmadvacetiletý Ferrer je v žebříčku ATP na 11. místě, letos postoupil do finále v Buenos Aires a následně triumfoval v Acapulku. V Monte Carlu, Barceloně a Madridu skončil v semifinále, v Římě podlehl až ve finále Nadalovi. Do nejlepší čtyřky se probojoval v Bastadu i naposledy v Kuala Lumpuru.

Oba tenisté se utkali devětkrát, v sedmi případech (letos dvakrát) zvítězil Södelring. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Ljubičič (Chorvatsko) – Murray (2-Velká Británie).

Na vítězství Söderlinga si můžete vsadit v kursu 1,5, na výhru Ferrera vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,25.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!