Hlavní obsah

Další sportovní pár na scéně! Kvitová přiznala nový vztah

9. 8. 2021 11:30

Už nějaký pátek si o tom cvrlikali i vrabci na střeše, až teď ale česká tenistka a světová dvanáctka Petra Kvitová konečně kápla božskou. Pro Blesk přiznala, že s jejím koučem Jiřím Vaňkem ji pojí i jiné pouto než pracovní.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Tenistka Petra Kvitová a trenér Jiří Vaněk (vpravo) tvoří pár. Na fotografii z roku 2019. Vlevo je kondiční kouč David Vydra. Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Pro profesionální sportovce je kvůli jejich časovému vytížení těžké najít si partnery mimo sportovní prostředí. Sama Kvitová by o tom mohla vyprávět. Tři její nejvážnější vztahy byly se sportovci.

Nejdříve randila s o čtyři roky mladším kolegou Adamem Pavláskem, později i s Radkem Štěpánkem, který se v té době rozváděl s další tenistkou Nicole Vaidišovou, kterou si o několik let později opět vzal, a posledním přiznaným vztahem byl hokejista Radek Meidl, se kterým byla dokonce zasnoubená.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Trenér Jiří Vaněk je novým partnerem své svěřenkyně Kvitové.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Nyní tenistka tvoří pár s člověkem, který jí je na kurtech stále po boku, se svým koučem Jiřím Vaňkem. „Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, až se z nás stal opravdu pár," řekla. Po nezdaru na olympiádě tak vzhlíží k světlým zítřkům, jak na kurtech, tak v životě. Cestu za lepšími výsledky odstartuje na turnaji v Montrealu.

Reklama

Sdílejte článek
  3 : 6, 6 : 7, 7 : 6, 6 : 7 Kolář - Tsitsipas 3 : 6, 6 : 7, 7 : 6, 6 : 7 konec
20220526T17 : 15:00+0200
Kolář vs. Tsitsipas
Kolář vs. Tsitsipas
Kolář
Tsitsipas
  Anisimová - Muchová dnes 11 : 00
20220527T11 : 00:00+0200
Anisimová vs. Muchová
Anisimová vs. Muchová
Anisimová
Muchová
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS v hokeji 2022 ve Finsku

Mistrovství světa ve Finsku probíhá od 13. do 29. května 2022, dějištěm šampionátu jsou letos finská města Helsinky a Tampere. Češi, které vede finský trenér Kari Jalonen, vstoupili do turnaje 14. května vítězným zápasem s Velkou Británií.