Článek
Třiatřicátý hráč světového žebříčku Lehečka porazil Bonziho, který dnes slaví 29. narozeniny, za hodinu a 17 minut. Zdolal ho podruhé v sezoně a navázal na lednové vítězství ze 3. kola Australian Open. Ve Stuttgartu nepřišel ani jednou o servis a v poměru vítězných míčů soupeře předčil 29:7. Zaznamenal také 13 es.
Svěřenec trenéra Michala Navrátila získal první set díky brejku ve třetí hře. V šestém gamu odvrátil jediné dva brejkboly a v závěru využil druhý setbol. Ve druhé sadě prolomil Lehečka soupeři podání už v prvním gamu. Za stavu 5:3 sice neproměnil při servisu Bonziho dva mečboly, pak na podání už ale nezaváhal. Utkání ukončil čistou hrou a esem.
Handling his business 💼@jirilehecka powers through and takes out Bonzi 6-4 6-4!@boss__open | #BossOpen pic.twitter.com/sFMuYPAFo2
— ATP Tour (@atptour) June 9, 2025
Tenisový turnaj mužů ve Stuttgartu (tráva, dotace 751 630 eur): |
---|
Dvouhra - 1. kolo: |
LEHEČKA (8-ČR) - Bonzi (Fr.) 6:4, 6:4 |