Hlavní obsah

Na to ti se*u! Oscarový herec drsně odpálkoval hvězdného Federera

7. 5. 2021 13:02

Dvacetinásobný grandslamový šampion se pečlivě připravuje na turnaj v Ženevě, který pojme jako generálku na Roland Garros, které odstartuje na konci května. Roger Federer je známý tím, že miluje svoji zemi. Je dokonce ambasadorem švýcarského turismu. Nyní se do své rodné vlasti snažil nalákat i americkou filmovou ikonu Roberta De Nira, ten ho ale drsně odmítl.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Roger Federer během tenisového Laver Cupu v Praze.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Švýcarská krajina je kouzelná, zasněžené horské hřebeny, zelené louky, na nich pasoucí se krávy, možná včetně i té fialové... Nic z toho ale oscarového herce nepřesvědčilo, aby se za slavným tenistou vydal na dovolenou.

V reklamě, která má turisty nalákat k návštěvě Švýcarska volá Robert De Niro slavnému tenistovi. „Ahoj Rogere, jak se máš?" ptá se herec. „Akorát relaxuji na švýcarském venkově, podívej," ukazuje tenista přes videohovor okolí svého pobytu. „Jo, to je dobrý, pro tebe," okomentoval suše De Niro.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Roger Federer (@rogerfederer)

Ten se akorát dívá na film o Švýcarsku a vůbec se mu prý nelíbí. Federer nechápe. „Vždyť tam není žádné drama. Já potřebuji zmatek a nebezpečí," říká herec již značně zklamanému tenistovi. „Švýcarsko je tak perfektní, všichni jste tak báječní. Na to ti se*u," pokračoval rázně De Niro.

Federer se mezitím situaci snažil rozdýchat s raketou v ruce. Poté se herce pokoušel nalákat na společné lyžování, skydiving a další aktivity v malebné přírodě, ale marně. „Budu k tobě upřímný, tohle nevyjde. Zavolej Hanksovi," zakončil De Niro. „Komu?" opáčila na závěr bývalá světová tenisová jednička.

Reklama

Sdílejte článek