Hlavní obsah

PROGRAM WIMBLEDONU: Siniaková si zahraje s Bartyovou na centrkurtu

2. 7. 2021 18:31

Kateřina Siniaková si o postup do osmifinále Wimbledonu zahraje v sobotu na centrálním dvorci. Česká tenistka soubojem se světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou z Austrálie uzavře sobotní program na hlavním dvorci londýnského areálu v All England Clubu. Do hry půjdou i další dvě české tenistky. ampionka Roland Garros Barbora Krejčíková se utká s Anastasijí Sevastovovou z Lotyšska a Karolína Muchová s finalistkou z Paříže Anastasií Pavljučenkovovou z Ruska. Zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Foto: Alastair Grant, ČTK/AP

Česká tenistka Kateřina Siniaková v akci ve Wimbledonu.Foto: Alastair Grant, ČTK/AP

Článek

Ve třetím kole v sobotu nastoupí i další dvě Češky. První půjde do hry v poledne českého času na osmnáctce Karolína Muchová proti finalistce z Paříže Anastasii Pavljučenkovové z Ruska. Šampionka Roland Garros Barbora Krejčíková se utká s Anastasijí Sevastovovou z Lotyšska a hrát bude stejně jako předešlá dvě kola na dvorci číslo tři. Jejich zápas je druhý v pořadí.

Siniaková se s Bartyovou utká mezi ženami poprvé. "Věřím, že půjdu na kurt s tím, že můžu určitě vyhrát. Musím ale být víc jak stoprocentní," řekla česká tenistka.

Pokud by se Siniaková postarala o největší překvapení turnaje a Bartyovou vyřadila, mohly by se se svou deblovou partnerkou Krejčíkovou utkat o postup do čtvrtfinále.

Sobotní program Wimbledonu:
Centrální dvorec (14:30)
Gauffová (20-USA) - Juvanová (Slovin.)
Federer (6-Švýc.) - Norrie (29-Brit.)
Bartyová (1-Austr.) - Siniaková (ČR)
Kurt č. 1 (14:00):
Raducanuová (Brit.) - Cirsteaová (Rum.)
Auger-Aliassime (16-Kan.) - Kyrgios (Austr.)
Medveděv (2-Rus.) - Čilič (32-Chorv.)
další zápasy 3. kola dvouhry s českou účastí
Sevastovová (Lot.) - Krejčíková (ČR)
Muchová (ČR) - Pavljučenkovová (Rus.)

Reklama

Sdílejte článek