Mladí rychlostní kanoisté zahájili MS v Itálii ziskem tří medailí

Tři medaile vytěžili z prvního finálového dne čeští rychlostní kanoisté na mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let v Itálii. V Auronzu dnes všechny získaly čtyřkajaky na pětisetmetrové trati. Celkem měla česká výprava ve finále A jedenáct posádek.

Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice Posádka českého juniorského čtyřkajaku Lukáš Hrábek, Lukáš Souček, Ondřej Prchlík a Robert Knoška získala stříbrnou medaili na MS juniorů a závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice.

Pro stříbro si na jezeře Santa Caterina dojeli junioři Lukáš Hrábek, Lukáš Souček, Ondřej Prchlík a Robert Knoška. Nestačili jen na maďarskou posádku, s níž prohráli o téměř sekundu a půl.

Bronz braly shodně v kategorii do 23 let Štěpánka Sobíšková, Kateřina Zárubová, Barbora Betlachová a Adéla Házová a čtyřkajak Tomáš Sobíšek, Michal Kulich, Vilém Kukačka a Jan Vorel.