Znakařka Kubová byla v semifinále ISL v Eindhovenu pátá a šestá

Znakařka Simona Kubová v pátečním semifinále International Swimming League v Eindhovenu obsadila páté místo v závodě na 100 metrů a šestou příčkou na poloviční trati. Týmu Energy Standard pomohla k vítězství. Další česká plavkyně Anika Apostalon byla s Torontem Titans druhá.

Znakařka Simona Kubová.

Třicetiletá Kubová si pro páté místo na stovce doplavala časem 57,36 se ztrátou 21 setin na stupně vítězů. Na padesátce si výkonem 26,56 zajistila šestou příčku s odstupem 17 setin od třetího místa.

Ve smíšené polohové štafetě na 4x100 metrů předávala Kubová po prvním úseku na šesté příčce a nakonec s týmem skončila osmá. S kraulařskou štafetou žen na 4x100 metrů byla poté šestá.

Ve štafetách se představila také šestadvacetiletá Apostalon. V polohovém závodě s Torontem obsadila sedmé místo a páté v kraulu. V celkovém pořadí Titans skončili s výrazným odstupem druzí za Energy Standard.