Rubriky:

Esport

Sparťanské profesionály čeká výzva v podobě mezinárodního turnaje

10. dubna 2020 19:22 - Praha

Po sérii přátelských online zápasů, kdy se tým Sparta eSports postupně představil proti Viktorii Plzeň, Teplicím a Bohemians 1905, nyní čeká sparťanské profesionály výzva v podobě mezinárodního turnaje pod názvem Easter Friendly Cup #2, který pořádá esportový tým dánského Bröndby Kodaň. Kromě „domácího“ týmu se Sparta utká s italskou Parmou a tureckým Galatasaray Istanbul.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jak už napovídá název, bude se jednat o druhý turnaj tohoto typu. První Easter Friendly Cup se odehrál 6. a 7. dubna, kdy čtveřici týmů tvořili Bröndby, nizozemský Heracles Almelo a esportovci italských týmů Sampdorie Janov a Fiorentiny. Celkovým vítězem se stalo pořádající Bröndby, když ve finále porazilo Fiorentinu.

Easter Friendly Cup #2 se odehraje 13. a 14. dubna. První hrací den se všechny týmy spolu utkají v základní skupině a následné pořadí určí semifinálové dvojice pro druhý den. Během něj se pak odehraje i zápas o 3. místo a finále. Tým musí mít minimálně dva hráče a mohou se během turnaje prostřídávat. Nominace Sparty bude zveřejněna po víkendu.

Sparťanské zápasy z turnaje je možné sledovat na platformě Twitchi na kanálu ACSparta_eSports. Předpokládané začátky jsou v oba hrací dny naplánované na 19:00.

dos, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.