Po sestupu přišla další rána. Rytíři Kladno na titul nedosáhli

9. května 2020 08:46 - Praha

Nejprve sestup a teď pro změnu prohrané finále extraligy. Hokejovým Rytířům Kladno a legendárnímu útočníkovi Jaromíru Jágrovi se v téhle sezoně nevedlo na reálné ledové ploše, kde Rytíři sestoupili do druhé nejvyšší soutěže, ani následně ve finále Esport hokejové ligy, která se hrála na konzolích PlayStation 4. Postava s číslem 68 na dresu sice poslala Kladno do bojů o mistrovský titul, tam však byl úspěšnější BK Mladá Boleslav.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Boleslav vyhrála finálovou sérii 3:1 na zápasy a potvrdila tak prognózy bookmakerů. Podle nich byla v boji o historicky první Esport hokejový mistrovský titul favoritem. V boji o třetí místo prohrálo Dynamo Pardubice s Kometou Brno 1:3 na utkání.

Esport hokejová liga (NHL 20)
Finálová série
BK Mladá Boleslav - Rytíři Kladno 3:1 na zápasy
Série o 3. místo
HC Dynamo Pardubice vs. HC Kometa Brno 1:3 na zápasy

Neskutečný Jágr. Pro Kladno vystřelil postup do finále extraligy

rjm, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.