Rubriky:

Esport

Virtuální Le Mans vyhrál i jezdec Charouzova týmu Delétraz

14. června 2020 17:11 - Le Mans

Virtuální závod 24 hodin Le Mans vyhrál na simulátorech čtyřčlenný tým Rebellion Williams Esport, který tvořili dva skuteční piloti a dva esportoví specialisté. Z vítězství se radoval mimo jiné Švýcar Louis Delétraz, člen týmu Charouz Racing System ve formuli 2 a testovací jezdec stáje F1 Haas.

 

Twitter

Virtuální verze legendárního závodu se za účasti 50 týmů a 200 jezdců konala v termínu 88. ročníku skutečného závodu. Ten byl kvůli pandemii koronaviru přeložen na 19. a 20. září.

I tento víkend se tradičně jelo čtyřiadvacet hodin. Vítěznou sestavu vedle Delétraze tvořili italský pilot Raffaele Marciello a polští simulátoroví jezdci Kuba Brzezinski a Nikodem Wisniewski.

Šampionem se stal zástupce Teplic

ČTK

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.