Nejznámější streamer světa se zřejmě přesouvá na YouTube

10. července 2020 12:30 - Praha

Nejznámější streamer světa Tyler „Ninja“ Blevins se dle neoficiálních vyjádření přesouvá na platformu YouTube. Influencer, který v loňském roce podepsal smlouvu v hodnotě 30 milionů dolarů, aby přešel z Twitch.tv na Mixer od Microsoftu, tak koná poté, co druhá jmenovaná platforma ukončila veškeré své aktivity.

 

Playzone.cz

Neoficiální zdroje byly podpořeny ve svém tvrzení ve středu večer, když Ninja pustil stream na svém YouTube kanále, kde momentálně shromažďuje necelých 24 milionů sledujících.

Vysílání trvalo přes hodinu a půl, hrál se Fortnite a do čtvrtečního večera získalo 221 tisíc kladných a 7 tisíc nesouhlasných lajků. Podle jeho manažerky a manželky v jedné osobě bude tento týden zábavný. Je tedy možné, že se nakonec Ninja upíše Facebooku a jen si testuje, jak funguje YouTube.


Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.