Rubriky:

Esport

Nejznámější streamer světa se zřejmě přesouvá na YouTube

10. července 2020 12:30 - Praha

Nejznámější streamer světa Tyler „Ninja“ Blevins se dle neoficiálních vyjádření přesouvá na platformu YouTube. Influencer, který v loňském roce podepsal smlouvu v hodnotě 30 milionů dolarů, aby přešel z Twitch.tv na Mixer od Microsoftu, tak koná poté, co druhá jmenovaná platforma ukončila veškeré své aktivity.

 

Playzone.cz

Neoficiální zdroje byly podpořeny ve svém tvrzení ve středu večer, když Ninja pustil stream na svém YouTube kanále, kde momentálně shromažďuje necelých 24 milionů sledujících.

Vysílání trvalo přes hodinu a půl, hrál se Fortnite a do čtvrtečního večera získalo 221 tisíc kladných a 7 tisíc nesouhlasných lajků. Podle jeho manažerky a manželky v jedné osobě bude tento týden zábavný. Je tedy možné, že se nakonec Ninja upíše Facebooku a jen si testuje, jak funguje YouTube.


Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.