Živě

Virtuální Tour de France ovládli Kreuzigerovi kolegové z týmu NTT

19. července 2020 21:48 - Paříž

Premiérovou virtuální Tour de France ovládli cyklisté jihoafrického týmu NTT. Kolegové Romana Kreuzigera, který se připravuje na sezonu na společném soustředění v Itálii, nasbírali suverénně nejvíce bodů během šesti etap na trenažéru a získali také dresy pro vítěze bodovací a vrchařské soutěže i pro mladé jezdce. Skutečnou Tour koronavirová krize odložila až na přelom srpna a září.

 

Twitter@roadcc

Online Tour na platformě Zwift vyvrcholila dnes stejně jako ta reálná na Champs-Elysées a nejrychleji šest okruhů v celkové délce 42,8 km zvládl Australan Will Clarke ze stáje Trek-Segafredo. Ta skončila celkově třetí s 232 body, sestava NTT Pro Cycling nasbírala rovných pět set a druhá Rally Cycling 267.

Virtuální Tour de France se zúčastnilo 88 jezdců z celkem 22 týmů. Na silnici se nejtěžší etapový závod uskuteční od 29. srpna do 20. září.

Virtuální Tour de France zahájil vítězně Jihoafričan Gibbons

ČTK

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.