Rubriky:

Esport

Sešívaní hlásí novou esportovou posilu, do Edenu přichází „CptKubajz“ Pudil

21. srpna 2020 20:54 - Praha

Sešívaná SuperSlavia esports rozšiřuje svou FIFA sekci o nového talentovaného hráče. Červenobílé barvy bude na turnajích ve virtuálním fotbale nově reprezentovat Jakub „CptKubajz“ Pudil.

 

@slavia_esports, Twitter

I fotbalová Slavia vstupuje do světa esportů. Sešívaní nedávno oznámili svého prvního kmenového hráče, kterým je Martin „Kobby" Strnad. Tomu teď v Edenu přibyl nový kolega. Posilou Slavie se stává Jakub „CptKubajz" Pudil, který ještě nedávno nastupoval v barvách Teamu Brute.

Pudil se podle portálu Playzone nedávno blýskl na turnaji Y-Games, dařilo se mu i v konkurenci největších českých hvězd na podniku v Reload Esports Baru.

„Je to pro mě jako splněný sen. Od malička jsem velkým fanouškem tohoto klubu a mít šanci ho reprezentovat na esportovém poli je pro mě nepopsatelný moment!" netajil nadšení nový sešívaný plejer Pudil.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.