Rubriky:

Esport

Organizace BRUTE představila novou sekci, vstupuje do světa virtuálních okruhů

8. září 2020 10:45 - Praha

BRUTE rozšířila svoje řady a představila novou sekci. Esportová organizace Petra Andrýska vytvořila nový tým s názvem BRUTE Racing Team, který se bude prezentovat na virtuálních okruzích i na reálných motorsportových závodech. Hájit barvy nového českého týmu budou jezdci Štěpán Zabloudil, Daniel Vodička, Majo Sucháč a Gabriela Jílková.

 

@bruteracingteam, Facebook

Brute Racing Team se fanouškům představil na Výstavišti Praha v rámci festivalu Autoshow Praha. Závodník Sucháč se esportovým příznivcům ukázal už během uplynulého víkendu v rámci NAPA RBR CUP ve hře Richard Burns Rally.

Závodní sekcí BRUTE bude reprezentovat i oblíbená streamerka Gabriela Jílková, která má vlastní akademii. Její streamování na Twitchi sledují tisícovky fanoušků.

https://www.facebook.com/bruteracingteam/videos/711163709466176/

„Tým bude závodit hlavně v herních titulech iRacing, Asseto Corsa, F1, Forza Motorsport, DIRT Rally 2.0, Richard Burns Rally a účastnit se budeme i větších lokálních a světových SimRacing podniků. To znamená, že každý závodník se bude věnovat pouze svému stylu závodění a budou reprezentovat náš tým i jako jednotlivci," popisuje Pavel Dvořák, manažer týmu BRUTE Racing Team.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.