Rubriky:

Esport

Janktův tým Sampi vstupuje do světa Valorantu

16. října 2020 15:32 - Praha

Česká organizace fotbalisty Jakuba Jankta rozšiřuje svoje řady. Sampi vstupuje na scénu nové hry Valorant. Esportový klub představil soupisku složenou z mladých a talentovaných borců. Tým povede trenér Jakub "Berry" Beránek.

 

@teamsampi, Facebook

Sampi se rozrůstá o pětici talentovaných hráčů Reného "Rias" Pitruna, Daniela "MACHYY1" Machalíčka, Petra "Pjotr" Janiše, Radima "Nemám vlasy" Hašu a Štěpána "Ambi" Beránka.

Výše zmiňovaní doposud na české Valorant scéně působili jako tým s názvem Cicka123. Mužstvo má za sebou několik solidních výsledků z českých turnajů.

https://www.facebook.com/teamsampi/posts/819017712205066

„Tak v první řadě bych chtěl poděkovat Sampi za projevenou důvěru a profesionální přístup. Dostali jsme možnost reprezentovat jednu z nejlepších organizací u nás, takže uděláme maximum proto, aby byla naše spolupráce úspěšná," vyjádřil se k akvizici kouč Beránek prostřednictvím Facebooku.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.