Rubriky:

Esport

Stadiony jsou zavřené, duel Plzně se Spartou se odehraje alespoň virtuálně

17. října 2020 17:54 - Praha

Fotbalová liga přišla přerušením soutěže o jeden z největších šlágrů. Viktoria měla v neděli v Plzni hostit pražskou Spartu. Oba kluby se však domluvily, že fanouškům nabídnou náhradní program a utkají se alespoň virtuálně. Utkají se esportové týmy.

 

sparta.cz

Čas výkopu zůstává stejný. Ve stejný datum i čas jako se měl hrát ligový duel, tedy v neděli 18. října v 18:00, se proti sobě postaví esportové týmy Sparty a Viktorie.

Prestižní esportový zápas lze sledovat na sparťanském twitch kanále, stream začne v 17:55. V dresu Viktorky se představí čtveřice hráčů s nejlepším českým plejerem současnosti Lukášem Pourem, alias T9Lakym.

„Samozřejmě mě v první řadě mrzí, že se nemůžeme těšit na samotný fotbalový zápas v Doosan Areně, který je vždy ozdobou sezony. Fanouškům Viktorky se ale budeme snažit udělat radost a porazit Spartu na poli esportu," říká Laky na klubovém webu.

V případě nerozhodného stavu po čtyřech odehraných zápasech bude následovat rozhodující utkání o vítězný bod Emerickson vs. T9Laky.

dos, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.