Rubriky:

Esport

České mistrovství v CS:GO zná první dva semifinalisty

20. listopadu 2020 09:56 - Praha

Bitvy o českého šampiona v Counter Strike: Global Offensive pokračují. Mistrovství České republiky v počítačových hrách ve čtvrtek nabídlo fanouškům esportu tři napínavé souboje. První dva celky vybojovaly semifinálovou účast. Roli favoritů potvrdili SINNERS, překvapivý postup si připsali plejeři organizace Eclot Gaming.

 

@playzone.cz

Fanoušci esportu se dočkali tradiční vrcholné akce domácí scény. Mistrovství České republiky v počítačových hrách má od středy do neděle na programu souboje v CS:GO.

Čtvrteční program nabídl souboj prvního kola mezi ENTERPRISE esports a Sampi.Tipsport. Z výhry 2:1 se nakonec radovali svěřenci Jakuba Jankta ze Sampi.

Pak už přišel na řadu boj o semifinále ve skupině A. CZC.eSuba vstupovala do utkání proti Eclotu Gaming jako jasný favorit.

https://www.facebook.com/playzonecz/videos/375432787064470/

Lepší forma ale na letošním šampionátu doprovází druhý jmenovaný tým. Ecloti vyhráli nad modrou krví 2:0, když poměrem 16:7 ovládli Vertigo a 16:11 Mirage. Na eSubu tak čeká souboj poražených.

V závěrečném utkání čtvrtečního hracího dne se o semifinálovou účast utkali SINNERS a Sampi.Tipsport. Hříšníci potvrdili roli velkého favorita celého mistrovství, když po výhrách 16:13 na mapě Mirage a 16:9 na Vertigu postoupili mezi čtyři nejlepší celky turnaje.

MČR v CS:GO v pátek pokračuje dalšími čtyřmi souboji. eEriness MARVO zabojují o postup proti Dark Tigers. Vítěz duelu se o semifinále utká s eSubou. Bitva o vše čeká i Entropiq proti ENTERPRISE, na vítěze bude čekat Sampi.Tipsport. Živý stream můžete sledovat prostřednictvím portálu Playzone.cz.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.