Rubriky:

Esport

Bitvu o čelo FIFA COOL ligy ovládl Seron

24. listopadu 2020 18:00 - Praha
(Aktualizováno: 25. listopadu 2020 09:12)

Esportová COOL liga v úterý nabídla 4. kolo. Fanoušky čekalo šest napínavých duelů ve hře FIFA 21. Lákadlem hracího dne byl souboj RIIJKA z Entropiqu proti M4TKOvi z Bohemians 1905, který skončil remízou 6:6, a duel o první místo mezi Seronem a T9Lakym. Neporazitelnost v soutěži udržel hráč Sampi Seron, který napínavý střet ovládl poměrem 5:2.

 

esport.cz

Program 4. kola FIFA COOL ligy odstartoval soubojem mezi Mikim ze Sampi a jeho bývalým parťákem z Teplic Dalasem94. Úřadující šampion a svěřenec Jakuba Jankta Miki potřeboval zabrat, neboť mu čelo soutěže začalo pomalu bodově unikat.

A to se nakonec povedlo, Miki v utkání zvítězil v celkovém skóre 5:3 a v tabulce se dotáhl na 6. příčku se ztrátou jednoho bodu na třetího MarioOosoa99.

CS:GO jako zlatý důl. Nejlepší hráči světa si přijdou na pořádný balík. Kdo vydělává nejvíc?

Pak přišel na řadu střet MorCaJse s viktoriánskou dvojkou DRMim10. Mezi nimi se body dělily po remíze 3:3. Souboj sparťanského Emericksona a nováčka soutěže ze Slovenska Cristyho dopadl také smírem, utkání skončilo 4:4.

Letenský Caster a MarioOoso99 svedli bitvu o důležité body. Dominantní výkon předvedl druhý jmenovaný, který se po výhře 9:2 dostal na 3. místo tabulky.

Pak přišly na řadu dva důležité střety. Skvělou formu v zimním splitu zatím potvrzuje Seron, který ještě nepocítil hořkost porážky, když v duelu o první místo přemohl T9Lakyho z Plzně poměrem 5:2.

Úterní program zakončil M4TKO, který ze čtvrtého místa tabulky útočil na třetího RIIJKA z Entropiqu. Oba hráči se nakonec museli spokojit s remízou po výsledku 6:6.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.