Rubriky:

Esport

Bravo! „Jarla“ Vyskočil bere z mistrovství světa v Hearthstone stříbro

15. prosince 2020 14:28 - Praha

Osm nejlepších hráčů světa změřilo síly na šampionátu Grandmasters. A jeden z nejvýraznějších českých plejerů karetní hry Hearthstone Jaromír „Jarla“ Vyskočil vybojoval na tomto mistrovství světa stříbrnou medaili.

 

Vyskočilovi se dařilo celý víkend. Nejprve famózním způsobem vstoupil do turnaje, když ovládl svou skupinu. Následně si poradil i s ruským hráčem „SilverNamem" 3:1 a postoupil do finále.

V souboji o všechno se „Jarla" utkal s „glorym" z Japonska. Český reprezentant nakonec v těsném duelu padl 1:3. Druhé místo na mistrovství světa jednotlivců je přesto vynikající výsledek, který se žádnému českému hráči před Vyskočilem nepodařil.

„Jarla" si za svůj výkon odnesl kromě titulu vicemistra světa také finanční odměnu v hodnotě 100 000 dolarů (přibližně 2,1 milionu korun).

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.