Známý streamer vyhrál turnaj, poté omdlel v živém vysílání

17. února 2021 07:03 - Washington/Praha

Nejdřív výbuch radosti, poté rána o podlahu. Argentinský profesionální hráč populárního titulu Super Smash Bros Juan Manuel DeBiedma zkolaboval poté, co ovládl turnaj East Coast Fridays #148. Jeho náhlou indispozici během živého vysílání sledovaly tisícovky fanoušků. Známý streamer by podle všeho měl být v pořádku.

 

@ginx.tv

DeBiedma ve finálovém klání tradičního turnaje East Coast Fridays porazil Averyho „Ginger" Wilsona. Z videa, které koluje na sociálních sítích, je patrné, že DeBiedmův výbuch radosti po rozhodujícím úderu byl obrovský.

Argentinský plejer začal křičet jak smyslů zbavený, po chvíli se ale odmlčel. Zjevně se mu udělalo špatně a ze své herní židle se svalil na podlahu. Vše sledovaly tisícovky jeho příznivců v živém přenosu.

DeBiedma později prostřednictvím sociálních sítí fanoušky ubezpečil, že je v pořádku a zároveň je ujistil, že si preventivně zajde k doktorovi.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Patička stránky: