SINNERS na Snow Sweet Snow 2 vyhrávají skupinu

17. února 2021 19:54 - Praha

Nejúspěšnější česká esportová organizace v CS:GO SINNERS zapisuje další úspěch. V pořadí druhém letošním turnaji Snow Sweet Snow hříšníci ve středu vyhráli obě skupinová utkání a opět postupují do regionálního swissu podniku od Relog Media.

 

@sinnersesports, Facebook

Čtyřiadvacátý nejlepší tým světa SINNERS do skupinové fáze Snow Sweet Snow 2 vstoupili utkáním proti norským Nordavind a byla z toho jednoznačná výhra českých reprezentantů 2:0 na zápasy.

V druhém kole pak na SINNERS čekal ostřílený francouzský tým Ambush a hříšníci po prvním zápase ztráceli 0:1 po těsné prohře 14:16 na Dustu 2. Pak ale historicky nejlepší český tým zabral.

Nejprve ovládl Vertigo poměrem 16:12 a následně svého soupeře zdecimoval na Infernu 16:3. SINNERS se tak stejně jako na konci ledna můžou na akci Snow Sweet Snow těšit na regionální swiss. Do něj postupuje 16 nejlepších týmů skupinové části.

https://www.facebook.com/sinnersesports/posts/511673116893214

Minule hříšníci svou účast proměnili až k postupu do hlavní fáze turnaje. Teď se o účast mezi evropskou elitou mohou pokusit zabojovat znovu.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Patička stránky: