Esportová organizace Sinners ohlásila zahraniční posily do sekce LoL

29. dubna 2021 22:22 - Praha

Česká esportová organizace Sinners hlásí změny ve svém týmu pro League of Legends. Hříšníci ve středu oznámili, že se loučí s dvojící Damian „Wysek“ Adamczyk a Václav „Vasked“ Benda. Hned ve čtvrtek už ale bylo jasno o tom, kdo je na soupisce nahradí. Do Sinners přichází nizozemský plejer Dennis „Lian“ Hong a Polák Maciej „Blue45ty“ Zaremba.

 

@sinnersesports, Facebook

Polák Adamczyk v Sinners nastupoval na pozici junglera, český hráč Benda pak hrál support. Jejich působení pod českou organizací je ale u konce.

Nahradí je nizozemsko-polská dvojice Hong a Zaremba. Hong v minulosti působil v nizozemských ligách, kde nastupoval za celek Dynasty. Dvakrát dosáhl na třetí místo v tamní soutěži.

https://www.facebook.com/sinnersesports/posts/602735071120351

Zaremba má za sebou angažmá u celkem jedenácti evropských týmů. V loňském roce se představil například v turnajích NLC 2021 Spring nebo na polském Trinity Force Puchar Polski 2020.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.