Entropiq představil nový projekt Friends & Fellaz. O co jde?

18. srpna 2021 12:12 - Praha

Chcete být Entropiqu blíž? Česká esportová stáj přišla s novým zajímavým projektem, jehož cílem je propojit hráče, organizaci a fanoušky. Černo-zelený tým si za tímto účelem pozval ke spolupráci známé osobnosti streamovací platformy Twitch jako například Petra „CzechCloud" Žaluda nebo také populárního hudebníka české rapové scény Renného Danga.

 

@Entropiqteam

Oblíbená esportová organizace spouští nový influencerský program s názvem: „Friends & Fellaz". Jedním z cílů tohoto projektu je spojování fanoušků napříč komunitami a vytváření nových přátelství.

V programu se zatím nachází celkem devět jmen. Dle slov organizace jde pouze o začátek,fanoušci se tak postupem času mohou tešit i na další známá jména, například na Renného Danga, Petra „CzechCloud" Žaluda, stále oblíbenější streamerku Charlien nebo reakčního streamera HaiseT-a.

V rámci tohoto projektu jsou samotnou organizací připravovány online i offline události, ve kterých mají fandové možnost potkat oblíbené influencery a streamery osobně a zjistit, jak tato esportová organizace funguje.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.