Národní liga

Jihlava - Hradec 1:1 Skóre určily vlastní góly. Ani jeden z týmů nevyužil možnost posunout se na třetí místo

8. června 2020 19:56 - Jihlava

Fotbalisté Jihlavy remizovali v dohrávce 21. kola druhé ligy s Hradcem Králové 1:1. Skóre určily dva vlastní góly. Ani jeden z týmů nevyužil možnost posunout se na třetí místo před Žižkov, na který shodně ztrácejí bod. Vysočina nevyhrála ani čtvrtý zápas po koronavirové pauze, Votroci zase potřetí za sebou remizovali.

Libor Plíhal, ČTK

V Jihlavě se poprvé na fotbalovém zápase v Česku mohlo sejít až 500 lidí díky dnešnímu dalšímu uvolnění vládních opatření v boji proti šíření koronaviru.

Jihlava se dostala do vedení v 37. minutě, kdy si Mikušovu přihrávku nešťastně srazil do vlastní sítě Král a gólman Ottmar neměl šanci zasáhnout. Po téměř hodině hry se ocitl blízko zvýšení Zoubele, jenže trefil pouze břevno.

Hosté odpověděli v 69. minutě. Soukeník vypálil před šestnáctkou a s pomocí teče domácího Pojezného překonal Vejmolu.

21. kolo druhé fotbalové ligy:
Jihlava - Hradec Králové 1:1 (1:0)
Branky: 37. vlastní Král - 69. vlastní Pojezný. Rozhodčí: Zelinka - Dobrovolný, Mikeska. ŽK: Vaculík - Šípek, Mejdr, Djurdjevič, Kateřiňák. Bez diváků.

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.