Třinec - Sokolov 2:1Třinec po karanténě poprvé zvítězil

Fotbalisté Třince ve 28. kole druhé ligy doma zdolali Sokolov 2:1. Slezané se ve třetím zápase po návratu z karantény kvůli koronavirové nákaze v týmu dočkali první výhry.

Třinec v závěru prvního poločasu poslal do vedení Hlúpik. Toho v 59. minutě fauloval v pokutovém území brankář Fryšták a nařízenou penaltu proměnil Valenta. Hosté v 73. minutě snížili zásluhou Ju Kang-hjona, ale na body už nedosáhli.

Dvanáctý Třinec uspěl po sérii sedmi zápasů bez vítězství, navíc má ještě dvě dohrávky k dobru. Sokolov klopýtl po dvou výhrách za sebou a patří mu 14. místo.

28. kolo druhé fotbalové ligy:
Třinec - Sokolov 2:1 (1:0)
Branky: 41. Hlúpik, 60. J. Valenta z pen. - 73. Ju Kang-hjon. Rozhodčí: Houdek - Hrabovský, Hurych. ŽK: Wojnar - Fryšták. Diváci: 52 (limit 5000 osob na stadionu).