Žižkov - Varnsdorf 1:0 Výhra na hřišti malinkou náplastí na velký malér v zákulisí

2. května 2021 12:08 - Praha
(Aktualizováno: 2. května 2021 12:14)

Fotbalisté Viktoria Žižkov porazili v závěrečném duelu 21. kola Fortuna Národní ligy Varnsdorf 1:0. Na hřišti tak přiložili aspoň malinkou náplast na velký malér v zákulisí. Koalici v Praze 3 se v týdnu na jednání zastupitelstva nepodařilo najít většinu pro schválení dohody s klubem ohledně stadionu v Seifertově ulici. Viktorce tak reálně hrozí, že nezíská druholigovou licenci pro příští sezonu, protože nesplní požadavky Fotbalové asociace ČR (FAČR) ohledně zajištění rekonstrukce stadionu.

 

fkvz.cz

Ztráta licence je fatální hrozbou. „Jsme svědky bizarní situace, kdy oddlužený a stabilizovaný klub čelí zkáze, jelikož nemá kde hrát," okomentovala Viktoria na svém webu jednání ohledně stadionu.

Samotné dění v azylu na Proseku se tak pro tentokrát ocitlo na vedlejší koleji.

Žižkov tam uzavřel program 21. kola vítězstvím 1:0 nad Varnsdorfem. Dvě minuty po změně stran neproměnil domácí Súkenník pokutový kop, po hodině hry však o třech bodech pro Viktorii rozhodl střídající útočník Jaroslav Diviš, jenž zasáhl do soutěžního utkání po měsíční pauze.

V tabulce osmý Žižkov se po vítězství bodově dotáhl na devátou Vlašim. Varnsdorf, který nevyhrál už čtyři kola v řadě, uzavírá elitní desítku.

21. kolo druhé fotbalové ligy:
Viktoria Žižkov - Varnsdorf 1:0 (0:0)
Branka: 62. Diviš. Rozhodčí: Lerch - Novák, Slavíček. ŽK: Ahamada - Zbrožek, Richter, Bláha. Diváci: 30 (omezený počet).
dos, Sport.cz

Časová osa: Národní liga

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..