Karvinou povede trenér Weber

9. června 2014 16:18 - Karviná

Novým trenérem druholigových fotbalistů Karviné se stane Jozef Weber. Vedení slezského klubu se podle svého webu dohodlo s bývalým koučem Bohemians 1905 na spolupráci, která by měla být stvrzena po Weberově návratu z dovolené.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Weber si na lavičce osmého týmu druhé ligy vymění místo s Josefem Mazurou, kterému klub po sezoně neprodloužil smlouvu. Podle sportovního manažera Karviné Lubomíra Vlka by jednání měla skončit v týdnu. "Trenér Weber je momentálně na dovolené, ale už ve středu budeme vše dolaďovat," uvedl Vlk pro oficiální klubový web.

Weber byl bez práce od březnového propuštění ze služeb vršovického celku. Ten jej odvolal po 19. kole, kdy byl v tabulce na posledním místě. Dřívější asistent Františka Komňackého v Jablonci si druhou ligu osahal právě v Bohemians 1905, které před rokem dovedl znovu mezi českou elitu.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..