Karvinou povede trenér Weber

9. června 2014 16:18 - Karviná

Novým trenérem druholigových fotbalistů Karviné se stane Jozef Weber. Vedení slezského klubu se podle svého webu dohodlo s bývalým koučem Bohemians 1905 na spolupráci, která by měla být stvrzena po Weberově návratu z dovolené.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Weber si na lavičce osmého týmu druhé ligy vymění místo s Josefem Mazurou, kterému klub po sezoně neprodloužil smlouvu. Podle sportovního manažera Karviné Lubomíra Vlka by jednání měla skončit v týdnu. "Trenér Weber je momentálně na dovolené, ale už ve středu budeme vše dolaďovat," uvedl Vlk pro oficiální klubový web.

Weber byl bez práce od březnového propuštění ze služeb vršovického celku. Ten jej odvolal po 19. kole, kdy byl v tabulce na posledním místě. Dřívější asistent Františka Komňackého v Jablonci si druhou ligu osahal právě v Bohemians 1905, které před rokem dovedl znovu mezi českou elitu.

ČTK

Časová osa: Fortuna:Národní liga 2021/22

Filtr článků - Národní liga


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..