Živě

Přestupová raketa. Hummels je blízko odchodu z Bayernu

16. června 2019 11:21 - Mnichov

Podle informací německého deníku Bild je na spadnutí velký transfer mezi Bayernem Mnichov a Borusií Dortmund. Vicemistr soutěže se prý snaží získat zpět jednoho z nejlepších stoperů světa Matse Hummelse. A co víc? Trenér Bayernu Niko Kovač už prý dal zelenou možnému odchodu bývalého německého reprezentanta.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Byl to pro Hummelse prazvláštní rok v Bayernu. Brzké vyřazení ze Champions League, konec v reprezentaci - paradoxně oznámený trenérem národního celku Joachimem Löwem, ale nakonec také sladký konec, v podobě zisku titulu v Bundeslize, který se díky skvělému finiši podařilo svěřencům Chorvata Kovače uzmout jednomu z úhlavních rivalů z Dortmundu.

A právě tam by se podle německého deníku Bild měl třicetiletý stoper brzy vrátit. V Dortmundu strávil rodák z Bergisch Gladbachu své nejvýraznější roky kariéry a pod trenérem Kloppem se výraznou měrou zasloužil o zisk dvou německých titulů v sezoně 2010/11 a 2011/12 nebo také o postup do finále Ligy mistrů, ve kterém jeho tehdejší klub podlehl právě Bayernu.

Naváže na úspěšné roky v Borussii Dortmund Mats Hummels i v budoucnu?

Vlastimil Vacek, Právo

Bavorský gigant navíc přivedl do obrany dva talentované francouzské reprezentanty Lucase Hernandeze a Benjamina Pavarda, navíc se už v loňské sezoně o místo v základní sestavě musel Hummels dělit s Niklasem Sülem - i proto vypadá transfer opravdu reálně. Klub z Mnichova by měl podle zákulisních zpráv opustit také Jérôme Boateng. Pro Bayern tedy nastává podobný čas obměny, jako nastal pro reprezentační celek, ve kterém už oba hvězdní borci nemají místo...

nov, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..