Rubriky:

Německo

Smutná zpráva. Zemřel bundesligový šampion. Bylo mu 33 let

27. prosince 2019 16:22 - Wolfsburg/Praha

Sportovní svět zasáhla tragická zpráva. Během vánočních svátků nečekaně zahynul bývalý hráč bundesligového Wolfsburgu Sergej Karimov. Fotbalový obránce, který si připsal i jeden start za reprezentaci Kazachstánu, zemřel ve věku 33 let. Informoval o tom twitterový účet německého klubu.

 

Sport.cz

„Smutníme za našeho bývalého obránce Sergeje Karimova, který zemřel ve věku pouhých 33 let. Upřímnou soustrast rodině, příbuzným a přátelům. Odpočívej v pokoji, Sergeji," vydal Wolfsburg ve čtvrtek odpoledne smutné prohlášení. Příčinu úmrtí klub nezveřejnil.

Karimov se narodil v kazachstánském Saranu. Od sedmi let ale vyrůstal ve Wolfsburgu, za jehož fotbalový klub si v nejvyšší německé soutěži připsal pět startů. Většinu hráčské kariéry strávil v rezervním týmu, ale díky startu za áčko v sezoně 2008/09 se pyšnil titulem pro bundesligového šampiona.

pb, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..