Rubriky:

Německo

Fotbalisté Augsburgu začnou trénovat, Brémy mají "home office"

19. března 2020 14:03 - Augsburg/Brémy

Bundesligový Augsburg, do jehož kádru patří tři čeští fotbalisté, se vrátí v pondělí k tréninku. Naopak až do konce března mají v době přerušení soutěže "home office" Brémy s dvěma Čechy v sestavě.

 

Michael Dalder, Reuters

Manažer Augsburgu Stefan Reuter uvedl, že po pauze začnou hráči s tréninkem na hřišti ve skupinkách a budou dodržovat všechna preventivní hygienická opatření. "Každý profesionální sportovec se chce udržovat fit. Pro všechny hráče to bude příjemnější na hřišti. Jsou to fotbalisté, mají rádi míč u nohy," řekl mistr světa z roku 1990 a mistr Evropy z roku 1996 Reuter.

V Augsburgu působí brankář Tomáš Koubek, obránce Marek Suchý a záložník Jan Morávek, jenž byl před přerušením soutěže zraněný. Čtrnáctého týmu tabulky se minulé úterý ujal trenér Heiko Herrlich, který kvůli rozšíření koronaviru neměl ještě možnost vést nové svěřence v zápase.

Po bitvě s Daridou se bál. Gates měl pravdu, říká obránce Brém Gebre Selassie

Opačný přístup zvolily předposlední Brémy, které do 30. března nařídily hráčům včetně brankáře Jiřího Pavlenky a obránce Theodora Gebre Selassieho připravovat se doma. "Hráči mají plné tréninkové dny. Co odpadá, je taktická práce na hřišti," uvedl trenér Werderu Florian Kohfeldt.

Fotbalisté Mönchengladbachu se dobrovolně vzdali části platu

Německá fotbalová liga přerušila sezonu minulý pátek. Podle aktuálních údajů stoupl počet nakažených koronavirem v zemi na téměř 11 tisíc, přičemž nemoci COVID-19 podlehlo 20 lidí.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..