Společný trénink? Pro beka Dortmundu rychle skončil

15. dubna 2020 17:23 - Dortmund

Návrat ke společnému tréninku po nucené karanténě zaviněné pandemií koronaviru skončil pro fotbalistu Borussie Dortmund Dana-Axela Zagadoua zraněním levého kolena. Dvacetiletý francouzský obránce si podle dnešního vyjádření klubu poranil postranní vazy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"V nadcházejících týdnech bude francouzský reprezentant s našimi fyzioterapeuty intenzivně pracovat na tom, aby se dal zase dohromady a, pokud to pandemická situace dovolí, pomohl týmu ve zbytku sezony," uvedli zástupci Borussie v oficiálním prohlášení.

Člen francouzské jednadvacítky začal sezonu v Dortmundu na lavičce, v listopadu se ale propracoval do základní sestavy. Odehrál i oba zápasy osmifinále Ligy mistrů proti Paris St. Germain, v němž Borussia vypadla. Odveta ve Francii se kvůli šířící se nákaze koronaviru hrála 11. března už bez diváků.

Labbadia zažil zvláštní uvítání v Hertě a vzdal se většiny platu

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: