Živě

Trenér Wolfsburgu Magath dostal pokutu za kritiku rozhodčích

2. prosince 2008 16:28 - BERLÍN

Trenér fotbalistů Wolfsburgu Felix Magath byl potrestán za kritiku rozhodčích. Kouč německého klubu, v němž působí i český obránce Jan Šimůnek, musí zaplatit pokutu 10 000 eur (asi 257 000 korun). Vedení svazu navíc uvedlo, že Magatha čekají ještě další postihy, nepřiblížilo však jaké.

 

(AP Photo/Uwe Lein)

Magath rozhodčího zkritizoval před více než týdnem o přestávce zápasu se Stuttgartem, který Wolfsburg vyhrál 4:1. Hlavní sudí Helmut Fleischer kouče vykázal na tribunu.

"Už jsem byl jednou potrestán, když jsem musel opustit lavičku a jít na druhý poločas na tribunu," citovala v úterý Magatha agentura AP. "Proč bych měl být trestán znovu a platit deset tisíc eur? Za třináct let kariéry jsem neudělal nic špatného a vždycky jsem jako ovce akceptoval i špatná rozhodnutí rozhodčích. Teď mě bude svaz trestat za ojedinělý incident? To podle mě není dobře," dodal trenér s tím, že se proti pokutě odvolal.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..