Rubriky:

Německo

Fotbalista Kadlec přestoupil do Bayeru, podepíše do roku 2013

31. ledna 2009 11:43 - LEVERKUSEN

Český fotbalový reprezentant Michal Kadlec definitivně přestoupil do Bayeru Leverkusen. Čtyřiadvacetiletý obránce, jenž je v německém klubu od loňského srpna na hostování ze Sparty Praha, by měl v nejbližší době podepsat kontrakt do roku 2013.

Dohodu mezi Leverkusenem a Spartou potvrdil deníku Express sám Kadlec. Podle agentury SID by měli Pražané za jednoho ze svých nejlepších hráčů dostat odstupné 2,5 miliónu eur (téměř 70 miliónů korun), za hostování už dříve inkasovali v přepočtu 20 miliónů korun. Pětina celkové sumy by měla putovat do Slovácka, odkud syn bývalého reprezentačního kapitána Miroslava Kadlece do Sparty přišel počátkem roku 2005.

Účastník loňského mistrovství Evropy Kadlec měl s Leverkusenem, kde nastupuje pravidelně v základní sestavě, předjednanou smlouvu už od poloviny prosince. "Dohodli jsme se na všem velmi rychle. Jsem rád, že v Německu můžu zůstat i dál. Snad jsem dokázal, že na to mám," řekl tehdy ČTK.

Poté se už čekalo pouze na to, až se na jeho definitivním přestupu dohodnou kluby.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..