Rubriky:

Německo

Drpičovi v Karlsruhe zakázali "sexuální" číslo dresu 69

9. února 2009 16:03 - KARLSRUHE

Příliš velkým oříškem je pro německé fotbalové funkcionáře kontroverzní chorvatský reprezentant Dino Drpič. Nová posila Karlsruhe zažádala o dres s číslem 69, což ředitel soutěže Holger Hieronymus zamítl a sedmadvacetiletý obránce bude nastupovat s jedenáctkou na zádech.

"Požádali jsme klub v zájmu větší přehlednosti o použití nižšího čísla," řekl Hieronymus deníku Bild. Ve skutečnosti se funkcionáři obávají tohoto čísla spíše jako symbolu jedné ze sexuálních poloh.

Podle fotbalistova poradce i bundesligového klubu byla žádost reklamním trikem, který však neprošel. V minulosti přitom s devětašedesátkou na zádech po bundesligových trávnících běhal francouzský mistr světa Bixente Lizarazu z Bayernu Mnichov.

Drpič je známý svým otevřeným sexuálním chováním, kvůli kterému se jej zbavilo v lednu Dinamo Záhřeb. Poslední kapkou pro funkcionáře byl rozhovor fotbalistovy manželky Nives Celsiusové v televizi, kde modelka prozradila, že měla s manželem sex ve středovém kruhu záhřebského stadiónu Maksimir.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..