Fotbalista Štajner prodloužil o dva roky smlouvu v Hannoveru

17. dubna 2009 18:20 - HANNOVER

Český fotbalista Jiří Štajner prodloužil o dva roky smlouvu v Hannoveru, kde mu po této sezóně měl kontrakt vypršet. Dvaatřicetiletý ofenzivní univerzál a aktuálně nejdéle sloužící hráč Hannoveru tak v německém klubu zůstane až do června roku 2011. Informovala o tom v pátek německá média.

"Jsme přesvědčeni, že se svými schopnostmi a zkušenostmi nám ještě bude velmi nápomocný," citovaly internetové stránky Hannoveru 96 prezidenta Martina Kinda.

Štajner do Hannoveru přišel v létě roku 2002 z Liberce a s výjimkou nepovedeného hostování ve Spartě na jaře 2004 je červenočerným barvám věrný. Nabídku na prodloužení smlouvy si vysloužil svými letošními výkony. V bundeslize nasázel sedm branek a je nejlepším střelcem mužstva.

ČTK

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..