Po Götzem odchází z Dortmundu další hrdina MS 2014 Schürrle

15. července 2020 12:56 - Dortmund

Po Mariovi Götzem opouští fotbalisty Dortmundu i druhý hrdina finále mistrovství světa v Brazílii 2014 André Schürrle. Devětadvacetiletý německý ofenzivní hráč se dohodl s Borussií na předčasném ukončení kontraktu, jenž měl platit do roku 2021.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Schürrle přišel do Dortmundu v roce 2016 za 30 milionů eur z Wolfsburgu, ale vysoká očekávání nenaplnil. Za BVB odehrál jen 51 soutěžních zápasů a minulé dvě sezony strávil na hostováních ve Fulhamu a Spartaku Moskva.

Ve finále MS 2014 v Riu de Janeiro proti Argentině přihrál Schürrle v prodloužení na vítězný gól Götzemu. Také on po sezoně v Dortmundu skončil, další působiště ani jednoho z mistrů světa dosud není známo.

Co to ku... je? Fanoušci lapají po dechu, hráč jejich milovaného klubu je rozzuřil

ČTK

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..